• Sineka Sineklik

Stor SineklikStor Sineklik


Kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabileceğiniz stor sineklikler kendi kutusu içerisine toplanarak hiç yer kaplamaz ve yapısı gereği binaların dış cephelerini bozmaz.Stor Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, sürgülü sineklik olarakta bilinen stor sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.


Pencere veya kapınızın durumuna göre sola yada sağa doğru toparlanan, genel olarak kapılarda kullanılan bir sineklik modelidir. Pencerelerin ölçüleri standartlardan büyük olduğu durumlarda da pencerelere yatay stor sineklik yapılabiliyor. Hafif bir el hareketiyle kenarda bulunan kilit serbest bırakılır ve tül otomatik olarak tamburun içerisine toplanmaya başlar.


Yatay Stor Sineklik


Aşağıdan yukarıya doğru toparlanan, genel olarak pencerelerde kullanılan bir sineklik modelidir. Hafif bir el hareketiyle aşağıdaki kilit serbest bırakılır ve tül otomatik olarak yukarıya doğru toplanmaya başlar.


Dikey Stor Sineklik


Ahşap, PVC, alüminyum ve pimapen gibi her türlü kapı ve pencereye dikey veya yatay olarak monte edilebilen stor sinekliklere aynı zamanda yukarı ve aşağı veya sağa ve sola doğru hareketinden dolayı sürgülü sineklikte denir. Standart veya istediğiniz renklerde sizin ölçülerinize özel olarak üretilen stor sineklikler, kullanıldığı yerlerde çok şık bir görünüm sunarlar.


Stor Sineklik Nasıl Yapılır?


Stor Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Stor sineklikler 1 yıl garantilidir.

Stor sineklik pencerenizin önünde bulunan ferforje, korkuluk, panjur gibi engellerden dolayı menteşeli sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir ürün olup, kapı ve pencerelerinizde size kolaylığı ve rahatlığı sağlayan bir sineklik modelidir. Opsiyonel olarak tavsiye ettiğimiz yaylı fren sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitlerden kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülünü ve borusunu dayanıklı alüminyum kutu gizler.

Stor sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez. Hava koşullarına oldukça dayanıklı olan, tek dokunuşla açılıp kapanan fiberglas tül mekanizması, otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından, sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmenize gerek kalmaz.


Stor Sineklik Nedir?


Stor Sineklik Pencere
Stor Sineklik Kapı


- Sineklik Ölçülerinin Alınması


Ölçü almak meziyet ister. 31 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.


- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi


Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar. Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.


- Sinekliklerin İmalat Süreci


Uygulaması bizim tarafımızdan sunulan fiberglas tülleri çok sayıda konut ve ticari uygulamalar için kullanılmaya uygundur. Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.


- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet


31 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 31 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Sineka Sineklik sistemleri size pratik çözümler sunar.
Stor Sineklik, pencerenizde istendiğinde kapatılıp
açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir.

Özellikler:
Çevreci tasarımıyla sağlıklıdır.
Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar
Mevsim koşullarından etkilenmez.
Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır.
İpucu: Aldığınız stor sinekliği uzun süre kullanmak için ürünü sadece kullanacağınız zamanlar indirin. Diğer koşullarda toplu tutmanız ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.


TEKLİF AL