• Sineka Sineklik

Karavan PerdeKaravan Perde

Karavan sineklik perdesi karavanda rahatlık açısından en önemli faktörlerden biridir;

Karavan Sineklik Perde sistemi alüminyum çerçeve içerisinde çalışan bir tarafı sineklik diğer tarafı perde sistemidir. Akordiyon şeklinde çalışan sineklik ve perde kullanmadığınız zaman sol ve sağ tarafta bulunan kanal içerisinde gizlenir. Birbirlerine ise mıknatıs sayesinde yapışmaktadır. Açılan yan camlara sineklik ve perde uygulaması, açılmayan camlara ise sadece perde uygulaması yapılmaktadır.

Karavan sineklik perdenin, Perde kısmı ise gün içerisinde güneşten korunmak, araç içindeki değerli eşyaların gizlenmesi ve akşamları mahremiyet açısından karavan içerisinin görünmemesi için kullanılır.

Kampların çoğu ormanlık alanlarda ve sahil kenarı gibi yerlerde olmaktadır. Bu alanlarda çok fazla sivrisinek haşere vb. böceklerin karavanın içerisine girmesini istemeyiz. Gün içerisinde sineklikleri açık tutarak araç içerisine herhangi bir haşere türünün girmesini önlemiş oluruz.

Temizliği ve kullanımı kolaydır, Tüm ahşap veya alüminyum renklere uygun şekilde üretilebilmektedir.

Kullanım alanı olarak üst havalandırma camı aracın yan camlarında ve kapılarda kullanılır, rahatlıkla uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz Karavan SineklikPerde çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE ve AVRUPA’NIN HER YERİNE GÜVENLİ KARGO İMKANI
TEKLİF AL