• Sineka Sineklik

Plise Sineklik


Plise Sineklik


Uzun yıllar kullanabileceğiniz plise sineklikleri kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Plise (pileli) Sineklik Özellikleri
-Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,
-Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen ALTERNATİFSİZ TEK SİSTEMDİR,
-Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir
-Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir
-Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen TEK SİSTEMDİR.
-Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.
-15 x40mmve10x28mm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir,
-Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa`dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,
-Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.
-Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.
-Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,
-Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,Plise Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, pileli sineklik olarakta bilinen plise sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

Sineklik Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?


Günlük olarak sürekli penceremizi açıp ya evimizi havalandırıyoruz ya da dışarıyı seyrediyoruz. Manevi olarak bu bizi mutlu ediyor, ferahlık veriyor ama ufak bir sorun var. Sinekler! Onlar yüzünden eve girer diyerek pencerelerimizi açamıyoruz. Bizi ve ailemizi rahatsız ediyorlar. Fakat bunu önlemenin bir yolu var. O da sineklik. Çeşitli sineklik türlerinden dilediğinizi seçebilir ve sineksiz hayata merhaba diyebilirsiniz.


Pencere sineklik, kapı sinekliği, stor sineklik, plise sineklik, pileli sineklik, içe açılım sineklik, sürgülü sineklik ve menteşeli sineklik. Store sineklik şüphesiz en şık duranı ve en çok tercih edilenidir. Sineklikler, kaliteli tül ve fitilden yapıldığı için asla yanma yapmaz ve sineklikleri yıkaması da son derecede kolaydır. Yani diyebiliriz ki sineklik hem pratik hemde sıcak yaz günlerinde hayat kurtarıcı.


Sineklik tülü ne kadar dayanıklı olursa olsun zamanla kullanmaktan aşınır ve deforme olup yırtılır. Diğer sebep ise sinekliği deterjan ve çamaşır suyuyla yıkamaktır daha çok bu nedenden dolayı sineklikler bozulmaktadır. Sinekliğin tülü yırtıldıysa yenisini de yaptırabilirsiniz ama daha düşük bütçeyle de bu sorunu halledebilirsiniz. İzleyeceğiniz yol tülü değiştirmek olabilir. Çünkü sinekliğin aksesuarları sonradan değişebilir şekilde tasarlanmıştır. Peki nasıl değiştirilir? Dikkatlice sineklik tülünün takılı olduğu kısma bakın, tülü çerçevede tutması için etrafında beyaz bir fitil bulunmaktadır. Fitili yuvadan çıkararak eski tülü yerinden çok rahat bir şekilde çıkarınız. Yeni tülü takmak için, sineklik çerçevesini masaya kanalların üste gelecek şekilde yatırın. Tülü çerçevenin üstüne koyun. Çıkardığınız fitili tül altta kalacak şekilde üstüne koyun ve sineklik fitil makarası ile tül ile birlikte yuvaya fitili oturtun. Dört tarafını çektikten sonra dışarı taşan tülü maket bıçağı yardımı ile kesin ve sinekliğinizi yerine takarak kullanmaya devam edin. Bu kadar basit bir olaydır sineklik tülü değiştirmek. Fakat bunu yapamayan kullanıcıların da bilir kişileri aramasında fayda var elbette.


Diğer sorunumuz ise sineklik menteşelerinde meydana gelen problem. Bunun kaynağı, sineklik menteşelerinin plastik olmasıdır. Plastik olduğundan dolayı sıcak ve soğuk hava gibi dış etkenler yüzünden menteşesi sertleşir. Sertleşme sonucu sinekliği açıp kapatırken en küçük kasılmalarda menteşe kırılır. Sineklik menteşesinin değişimi de yine çok kolay ve pratiktir. İlk yapmanız gereken adım, eski menteşeyi yıldız bir tornavida yardımı ile vidalarından sökün ve yeni menteşeyi aynı deliklere denk gelecek şekilde tekrar vidalayın yerine. Kol ve sineklik çıtçıt kısımlarındaki kırılmalar da menteşeyi değiştirir gibi söküp takabilirsiniz.


Zamanla sinekliğin çerçevesinde bükülmeler eğilmeler görülebilir. Küçük çaplı bükülmeleri şanslıysanız elinizle düzeltebilirsiniz ama elinizle düzeltilemeyecek gibiyse yapmanız gereken aynı ölçülerde 17×25 sineklik profili olarak bükülen bölümle değiştirmek olmalıdır. Buradan sonrasını devam ettirmek için ilk sorunda anlattığım tül nasıl değiştirilire döneceğiz. Bükülen kısmı çıkarın ve anlattığımız gibi tülü değiştirin.

Sinekliğin ömrünü uzatmak için sadece yazın kullanmanız güçlü bir koruma sağlayacaktır. Çünkü kışın hava daha sert olduğu için sinekliğinize zarar verebilir. Sinekliği, kirlerden elektrik süpürgesi ve temiz nemli bir bez yardımı ile temizlemek de yine ömrünü arttırır.

Stor kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği zaman istenilen yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlayan duble plise sineklik stor sinekliğin sorunsuz alternatifidir.

Duble Plise Sineklik


Yatay plise sineklik pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir. Önceden ölçülerini aldığımız sinekliklerinizi monte şekilde evinize getirdiğimizden, ortam kirletilmeden hızlı bir şekilde montajı tamamlanır.

Yatay Plise SineklikPencere ve kapılarda rahatça kullanılabilen plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede en ideal sistemdir. Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 260 cm.’e kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen eşsiz bir sistemdir.Dikey Plise SineklikEn kaliteli plise sineklik malzemeleri kullanılarak yapılan bu modelimiz yapım aşaması olarak diğer çeşitlerimizden farklıdır. plise sineklik tülü akordiyon şeklindedir. İçerisinden geçen ipler aracılığıyla yukarıya ittiğinizde toplanır, aşağıya çektiğinizde açılır. Çalışma mekanizması olarak diğerlerinden farklı olduğu için plise sineklik montajı konusunda uzman ustalar tarafından titizlikle yapılmalıdır.


Plise Sineklik Nasıl Yapılır?


Plise Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Plise sineklikler 1 yıl garantilidir.

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan plise sinekliklerimiz lüks görünümüyle de mekanlarınıza zenginlik katar. Özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Hem kapı hem de pencerelerinize yatay, dikey ve duble olarak yapılabilen plise sinekliklerimiz 1 yıl garantilidir. PVC, alüminyum, ahşap ve pimapenlere uygulanabilen plise sineklikler akordeon sineklik, pileli sineklik, sürgülü sineklik veya katlanır sineklik olarak ta bilinmektedir. Plise sineklik, direkt tül kutusuna katlanabildiğinden menteşeli veya takmatik sinekliklere nazaran daha fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Plise sinekliklerde her türlü iklim koşuluna dayanıklı fiberglas tül kullanıldığı için uzun süreler dayanıklılığını korumaktadır. Plise sinekliklerin profilleri standart ve isteğinize özel renk alternatifleriyle mekanlarınız için en hoş görünümü sağlar.


Plise Sineklik Nedir?Plise Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz plise sineklikleri kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabilirsiniz.- Sineklik Ölçülerinin Alınması


Ölçü almak meziyet ister. 31 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.


- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi


Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.


- Sinekliklerin İmalat Süreci


Uygulaması bizim tarafımızdan sunulan fiberglas tülleri çok sayıda konut ve ticari uygulamalar için kullanılmaya uygundur. Herzaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.


- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet


Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Açıldığında yer işgal etmez ve her türlü kapı ve pencerede kullanılabilir. 31 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 31 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

TEKLİF AL